Zestawy Cateringowe

Catering można zamówić z płatnym dowozem ( zamówienie musi być powyżej 400 zł)  lub odebrać osobiście ( dowolna kwota) dla dowolnej ilości osób. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług w sobotę lub niedzielę, rezerwację należy zrobić z dwutygodniowym wyprzedzeniem - w tygodniu dwa dni wcześniej, wyjątkiem jest poniedziałek i wtorek - wtedy zamówienia należy składać do czwartku ( piątek , sobota, niedziela biuro jest nieczynne).

Menu charakteryzuje się dużą różnorodnością i jest dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Wszystkie dania są przygotowane z ogromną starannością ze świeżych, wysokiej jakości produktów. Potrawy są dobrze zabezpieczone i profesjonalnie zapakowane.

Każdy zestaw, można dowolnie zmodyfikować, wybrać produkty, które Państwa interesują - stworzyć własny zestaw - a my go wycenimy. Za pojemniki i naczynia nie pobieramy kaucji, prosimy o zwrot w dniu następnym. Istnieje możliwość odbioru - usługa płatna. W przypadku zwrotu brudnych naczyń naliczona zostanie opłata w wysokości 15% wartość cateringu.

Zamówienia można składać od poniedziałku do czwartku w godz. od 9 do 17. Z usług cateringowych  można skorzystać 7 dni w tygodniu z wyjątkiem Świąt Wielkanocnych, Bożego Narodzenia i Wszystkich Świętych .W razie wszelkich pytań prosimy o  kontakt telefoniczny. Oddzwaniamy na każde nieodebrane połączenie.

Przedstawiamy propozycje zestawów.