Catering

Catering można zamówić z płatnym dowozem lub odebrać osobiście dla dowolnej ilości osób. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług w sobotę lub niedzielę, rezerwację należy zrobić z dwutygodniowym wyprzedzeniem - w tygodniu dwa dni wcześniej.

Menu charakteryzuje się dużą różnorodnością i jest dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Wszystkie dania są przygotowane z ogromną starannością ze świeżych, wysokiej jakości produktów. Potrawy są dobrze zabezpieczone i profesjonalnie zapakowane. Za pojemniki i naczynia nie pobieramy kaucji, prosimy o zwrot w dniu następnym. Istnieje możliwość odbioru - usługa płatna. W przypadku zwrotu brudnych naczyń naliczona zostanie opłata w wysokości 15% wartość cateringu. Wprowadziliśmy również sprzedaż naszych produktów zapakowanych vacuum oraz na jednorazowych naczyniach i paterach.

Zamówienia można składać od poniedziałku do czwartku w godz. od 9 do 17. Z usług cateringowych i wynajmu sali można skorzystać 7 dni w tygodniu z wyjątkiem Świąt Wielkanocnych, Bożego Narodzenia i Wszystkich Świętych.

Przedstawiamy propozycje zestawów.